O społeczności BMX

Jest to jedna z dyscyplin sportowych oraz jedna z marek rowerów. Zazwyczaj miłośnicy jazdy na BMX-ie zbierają się w większe grupy i razem ćwiczą. Może dlatego, że w grupie raźniej, a może dlatego, że każdy z trenujących potrafi doradzić coś drugiej osobie. Trenują wspólnie ucząc się od siebie nawzajem trudnych akrobacji. Nie jest to wcale takie proste jak się wydaje. Mnóstwo potłuczeń i złamań to norma tego typu sportu. Niektórzy miłośnicy biorą udział w organizowanych zawodach akrobatycznych lub wyścigach rowerowych.

Rowery typu BMX to nie tylko łatwy środek do poruszania się, jest to również zarobek dla wielu osób oraz ich styl życia. Niektórzy nie wyobrażają sobie życia bez tego właśnie roweru i oddaliby ostatni grosz, aby móc cały czas na nim jeździć. Są to po prostu miłośnicy i zapaleńcy, zresztą jak w każdym uprawianym sporcie. Ilość akrobacji, jakie możemy wykonać na tych rowerach jest ogromna, nawet sobie tego nie wyobrażamy, a doskonalenie każdej z nich trwa miesiącami. Nie jest to prosta sprawa, ale można dojść do wprawy i być w tym mistrzem. Wiele osób liczne upadki wynagradza sobie dobrze wykonanym jednym trickiem. Widząc respekt innych ludzi od razu można zapomnieć o bólu jaki dostarczają nam upadki.

Nikt na początku nie będzie mistrzem w tej dziedzinie sportu, ale lata praktyki mogą sprawić, że będziemy na prawdę dobrzy. Jest to potwierdzone i tak jest zawsze, nie ma się co oszukiwać trzeba ćwiczyć i nie poddawać się, a osiągniemy wymarzony cel.

A wy jeździcie na bmx-ie, czy może wolicie oglądać zawody z udziałem tych rowerów?

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: